Už zase skáču přes Zaječí skok...

Zaječí hora. Krása jesenického lesa, suťových kamenů a skal, ztracený hřbitov a mnoho úžasných věcí v místě, kde zajíce asi nepotkáte, ale přesto dohopsáte na Zaječí skok. Díky tomu zažijete den plný překvapení a krásných zážitků.

Zaječí hora

Možná, že i vy právě hledáte místo, kam se v Jeseníkách vydat?

Často se mi stává, že koukám do mapy a přemýšlím, kam bych se tak v Jeseníkách šla ještě podívat. A nechci jenom tak ledajaké místo, ale místo, kde bude opravdu NĚCO a bude mě to bavit. A možná, že jste na tom podobně. 

Jak můžete prožít dobrodružství, po kterém toužíte?

Přemýšlela jsem, kde by to pro vás bylo opravdu tak zajímavé, že si tam určitě to NĚCO najdete. Kde bude dobrodružství, něco pěkného i něco zvláštního. A nakonec jsem to objevila. Zaječí horu.

Jak jsem tohle místo objevila?

Na Zaječí horu mě jednou přivedl kamarád, ale cítila jsem, že jsme zdaleka neviděli všechno, co zde vidět lze. Pak mi Zaječí hora na nějakou dobu vypadla z hlavy. Až když jsem seděla nad mapou a uviděla název hory, vzpomněla jsem si. A tak jsem se na Zaječí horu vypravila. Tentokrát sama. A nebyla jsem vůbec zklamána. Naopak. 

Místo a jeho okolí mě uchvátilo, a tak jsem se rozhodla, že vám o něm dám vědět.

A to v jednoduché a dotupné formě, v e-booku:

 Zaječí hora, aneb co všechno jsem na ní objevila

 

Díky tomu se na Zaječí horu můžete vypravit i vy, pokud se opravdu rozhodnete jít do akce a něco nového prožít.

CO S E-BOOKEM ZÍSKÁTE?

A co říká ten, kdo už tam byl...

Dobrý večer, před více než 400 lety korejský zenový mistr Sosan napsal báseň: "Přes kameny se hrne hučící potok, na břehu jezírka houstne zelená tráva. Prázdné hory jsou plné větru a deště..." Slova "prázdné hory jsou plné větru a deště" mají na mě velmi silný účinek - jsou pro mě magická. Nevím proč. A jako by to bylo dnes a tady - hory byly opravdu prázdné. Pak byly plné větru, nakonec se přidal i déšť... Prázdné a přesto Plné. Plné a přesto Prázdné. Indický mudrc Nisargadatta řekl: Láska říká: "Já jsem všechno." Moudrost říká: "Já nejsem nic." A mezi těmito dvěma břehy plyne můj život. Všechno i Nic. Jistě z přílohy poznáte, kde jsem dnes byl - i Vaší zásluhou. Děkuji 😀
Igor Huňady
Šumperk

Vydejte se po mých stopách

Cestu na Zaječí horu jsem prošla už několikrát a své nadšení vám teď chci předat. Je to jedna z cest, kam se určitě budu často vracet. V každé roční době totiž má své kouzlo. 

Jako jesenický domorodec vás zvu:

Prožijte něco ojedinělého.

Zkuste zažít něco nového, pusťe se do toho.

Dejte svému životu novou šťávu.

Vydejte se na cestu s mým e-bookem. Povedu vás krok za krokem, ale cestu si přesto budete řídit vy sami.

Cena e-booku je pouhých 57 Kč.

K ebooku mám pro vás připravené tyto bonusy:

Bonus: Video z mých fotografií.

Bonus: Doživotní aktualizace e-booku.

A abych vám ještě zjednodušila rozhodování nabízím 100% garanci vrácení peněz do 30 dní.

Co to znamená? Pokud nebudete z jakéhokoliv důvodu s e-bookem spokojeni, napište mi a já vám  bez dalších otázek peníze vrátím.

); ga('set', 'forceSSL', true); ga('send', 'pageview');