Jeseníky s domorodcem

JAK OBJEVÍTE JESENÍKY

Vydejte se po stopách jesenického domorodce a objevte pro sebe nová místa a skvělá dobrodružství. 

Setkávám se s lidmi, kteří se mě ptají…

 

 „Ivi, tak bych se chtěl vydat po neznámých cestách Jeseníky, ale mám obavy z toho, že se ztratím“, nebo „Tak mě lákají nové cesty, ale nemám čas hledat v mapách. Neznám cesty a nevím kam jít.“ 

Často jsem nad těmito otázkami přemýšlela. Cítila jsem, že aby vám má odpověď opravdu něco dala, nejde odpovědět jenom pár slovy v e-mailu. Jak vám mohu opravdu pomoci poznat Jeseníky? Nejenom nějak jednoduše, ale do hloubky. Tak aby to pro vás byla cesta, která vás bude bavit, kde něco zažijete a kde bude krásně.

Této otázce jsem věnovala celý rok práce a napsala jsem pro vás rozsáhlý e-book: 

JESENÍKY CESTOU DOMORODCE,

krok za krokem méně známými místy.

 

Teď už se mě nemusíte ptát JAK a KUDY se vydat za dobrodružstvím, ale můžete se za ním vydat TAKY.

Kam byste měli jít? Kde ještě můžete v Jeseníkách něco objevit? Už jste všude byli?

Vím, že mnoho z vás už Jeseníky objevilo. Jste nadšeni z jejich krás, máte radost z  míst, která jste navštívili. Sleduju vás. Vidím, že nadšeně sdílíte své zážitkyBaví vás to. Mám to stejně 🙂

Znáte Jeseníky? Myslíte si, že už nemáte kam jít? Jesenická oblast je obrovská. Na to, abyste ji dokonale poznalivám nebude stačit celý život.

Někteří z vás už poznali, jak Jeseníky chutnají a vím, že jste měli plno práce s tím, jak své cesty naplánovat. Bylo to asi dost náročné. Ale zvládli jste to. Jste tedy připravení jít dál.

A ti, co Jeseníky ještě neobjevili to budou mít díky e-booku JESENÍKY CESTOU DOMORODCE, krok za krokem méně známými místy o to snazší:

Prožijte něco jiného, než je váš běžný život doma

Když půjdete do hor po mých stopách, máte velkou šanci sami o sobě zjistit spoustu věcí. Pustit se do dobrodružství na vlastní pěst totiž vyžaduje nejen odvahu, ale i kus odpovědnosti a schopnost dopředu zhodnotit všechna rizika, která mohou v horách nastat. 

 • Zažijte něco, co se liší od vašeho běžného života doma.
 • Udělejte něco pro sebe. 
 • Hory vás fyzicky i duševně posílí. 
 • Vyčistěte si hlavu a najděte v horách novou inspiraci. 
 • Přidejte se k těm, co chtějí dokázat něco víc. 
Hory vás fyzicky i duševně posílí. Hledejte, co je za obzorem a poznejte něco nového. Přidejte se k těm, co chtějí dokázat něco víc. Vyčistěte si hlavu a najděte v horách novou inspiraci.
 

Jeseníky cestou domorodce

Co v e-booku najdete?

17 967 slov, přes 200 stránek, spousty fotek, zajímavostí a příběhů. 

Vypíchnutí důležitých informací, konkrétní kroky pro vás, abyste SNADNO našli cestu.

 • 15 pěších cest z různých částí Jeseníků – cesty z různých částí Jeseníků jsem pro vás osobně prošla, nafotila a sepsala

 • Podrobnosti k cestám – ke každé cestě najdete odkazy na GPS body i mapu a popis cesty s konkrétními odkazy na GPS body

 • Popis zajímavostí, které potkáte cestou – popis míst a dějů, které s danou cestou souvisí

 • Další praktické informace – nástupní a parkovací místo, počasí, rizika, občerstvení, značení apod.

 • Příběhy, názory, myšlenky a vhledy – co mě napadalo cestou a mohlo by vás zajímat, příběhy, které jsem zažila já nebo někdo jiný

 • Autorské fotografie Jeseníků – v e-booku najdete množství mých autorských fotografijí, které se vztahují k dané cestě nebo Jeseníkům

Prošlapala jsem vám cestu

 

Nedovedu vůbec vyčíslit, kolik kilometrů délkových i výškových se za ty dlouhé roky promítlo do mého e-booku. Ušla jsem opravdu kus cesty a stálo mě to mnoho sil, hledání, spoustu zmzlých končetin a puchýřů, píchlých duší, promazaných lyží a bolavých svalů.

Teď už ale vím, jak musím k horám přistupovat. Jak a kudy jít tak, abych se nemačkala s davy a v pohodě se vrátila domů. Vy se už nemusíte věnovat hledání cest, protože už jsem je pro vás objevila. Prošlapala jsem vám cestu a teď je řada na vás. 

Tato e-kniha k vám přišla, protože nejste jako většina lidí.

 Čtete mé články a e-maily, protože vás něco oslovilo. Chci, abyste se připojili k těm, co si jej koupí, protože víte, že je právě pro vás. Pokud máte pochybnosti, prostě si jej nekupujte. Asi ještě nepřišla ta správná chvíle.

Cena e-booku je:  590 Kč

Přeji vám, aby se tento e-book dostal k těm z vás, kdo víte, že ve vašem životě něco schází. K vám, kdo to myslíte se svými sny vážně. Kdo chcete být tělesně i duševně v pohodě, chcete si užívat život naplno. K vám, kdo jste ochotní tomu věnovat potřebnou energii.

Je to jen na vás 🙂

Vydejte se do Jeseníků s mým e-bookem Jeseníky cestou domorodce…

Co je pro vás v e-booku nachystáno?

 • Budete objevovat nové cesty a méně známá místa
 • Protože dostanete vodítko, ale jinak půjdete sami, budete úplně nezávislí a vaše cesta bude jen o vás
 • Můžete jít po mých stopách, ale cestu si přesto budete řídit úplně sami
 • Poznáte různé části jesenické oblasti
 • Získáte návody, postupy a příběhy
 • Díky mým fotkám se dopředu podíváte, jak to vypadá v místech, kam se rozhodnete jít
 • Můžete se každé ráno probudit a těšít se na nový den plný dobrodružství
 • Můžete si užívat skvělý den sami, s partnerem, přáteli i rodinou v krásné jesenické přírodě
 • Můžete být fyzicky i duševně v pohodě díky vlivu hor na váš život
 • Můžete najít svobodu a nové inspirativní myšlenky a snést si je z hor dolů do údolí

A co o e-booku říkají jeho nadšení čtenáři

Na Ivanin e-book jsem se strašně moc těšila. Když spatřil světlo světa a já poprvé zalistovala jeho stránkami, můj úžas nad dílem nebral konce. Úchvatný, famózní, jedinečný! Skvěle zpracovaný průvodce krajinou, která mně byla až do dnešního dne neznámá. Nádherný kus země zachycený očima domorodce, s láskou, úctou a pokorou. Autorka vás provede pohořím Jeseníků srdcem, vášní její vlastní a cestami, které vedou do jesenického ráje. Celá řada fotografií zachycuje kouzelná a magická místa, která byste mnohdy jen stěží hledali. A protože jsem ještě nikdy v Jeseníkách nebyla, neznám jejich moc, sílu a přitažlivost, je Ivana tím pravým a správným člověkem, se kterým bych je chtěla poznávat. Díky e-booku poznáte dosud nepoznané. Ivana předává svým dílem jedinečné, nezapomenutelné a originální zážitky pro všechny milovníky přírody a dobrodružství. Všem sběratelům zážitků doporučuji vyjít si s Ivou na trek napříč Jeseníky. Orientace v terénu, smysl pro humor a působivé vyprávění? To a mnohem více můžete zažít jedině s Iv. Zkrátka, s Ivanou nejde Jeseníky nemilovat.
Slávka Frančíková
Autorka projektu Cyklický svět, www.cyklickysvet.cz
Při čtení ebooku jsem měla chuť se ihned vydat na cestu. Poutavě psané popisy cest i místní příběhy se čtou úplně samy. Krásné fotografie dokreslují úžasnou atmosféru Jeseníků. Hodnotné informace přímo od někoho, kdo v oblasti zná doslova každý kámen jsou k nezaplacení. Už se nemůžu dočkat, až si všechny trasy projdu!
Anna Švařilová
Letos jsme byli poprvé na dovolené v Jeseníkách a okamžitě jsem si tento kout naší země zamilovala. Z toho důvodu jsem se moc těšila, až si přečtu e-book Jeseníky cestou domorodce, protože se tam určitě chystám v nejbližší době znovu. E-book je velmi obsáhlý a obsahuje naplánované trasy po cestách, které nejsou turistické, což velmi oceňuji. U každé trasy je popsána obtížnost a co od cesty čekat, takže se dá krásně naplánovat celodenní výlet. Vše je doplněno realistickými obrázky. Moc hezky zpracované!
Michaela Drápelová
Autorka projektu Mé Lepší Já, www.michaeladrapelova.cz
S tímto ebookem si Jeseníky zamilujete ještě dřív než se do nich vůbec podíváte. Je to psáno s láskou a opravdu intimní znalostí popisovaných míst. Své trasy si zde najdou jak zkušení sportovci, tak i ti méně zdatní. Celé to počtení oživují autentické fotografie. Jako nehoral jsem ocenila i bonus "Osobní checklist", který se pochopitelně dá využít na jakékoliv větší tůrování. Jestli se chystáte do Jeseníků, tak je to určitě dobrá volba.
Linda Berger
www.lindaberger.cz

Přemýšlela jsem, jak vám cestu ještě více usnadnit

Jeseníky s domorodcem

 

Abych vám cestu za dobrodružstvím co nejvíce ulehčila, nezůstane pouze u e-booku.

K e-booku mám pro vás tyto 4 bonusy jako dárek:

Bonus 1Praktické rady na cestu, aneb co udělat předem – co s sebou a co na sebe.

Bonus 2Osobní checklist, aneb na co byste neměli zapomenout.

Bonus 3 Ve které oblasti se ubytovat.

Bonus 4Doživotní aktualizace e-booku.

Než stisknete tlačítko, je důležité vědět, že nenabízím snadnou cestu

Nebudu vám tajit, že pokud chcete něco zažít, objevit nové cesty a žít svá dobrodružství, nestane se to samo od sebe. Budete muset něco udělat. Budete se muset připravit, abyste se mohli vydat do hor, budete muset máknout, abyste se do hor vydrápali. 

Ale co vám slíbit můžu je, že:

„To bude stát za to!“

 

Takže pokud jste přesvědčeni, že je to opravdu pro vás, klikněte na tlačítko a na další stránce vyplňte formulář.

Můžete zaplatit kartou nebo převodem. V případě platby kartou obdržíte e-book ihned po zaplacení. Pokud zaplatíte převodem, obdržíte e-book poté, co se platba objeví na mém účtu

 

A abych vám ještě zjednodušila rozhodování nabízím 100% garanci vrácení peněz do 30 dní. Co to znamená? Pokud nebudete z jakéhokoliv důvodu s e-bookem spokojeni, napište mi a já vám  bez dalších otázek peníze vrátím.

Napadla vás ještě nějaká otázka? Chcete se na něco zeptat?

Napište mi na ivana@ivanametelkova.cz.

Jeseníky s domorodcem

); ga('set', 'forceSSL', true); ga('send', 'pageview');