Budete novým objevitelem Jeseníků?

Jeseniky hory

Neznáte Jeseníky? Poznejte je. Znáte je? Objevte je jinak

Zadejte níže svůj e-mail a dostanete občasnou dávku inspirace a jako DÁREK e-book 5 tajemství Jeseníků, které ještě neznáte.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů, které se budou týkat souvisejících témat. 

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

E-book jako dárek již četlo 0 nadšených čtenářů
PŘIDEJTE SE K JIŽ 0 NADŠENÝM ČTENÁŘŮM!

A doporučte e-book také přátelům >>>

Proč vám dávám e-book jako dárek?

-- Ivana, autorka e-booku

Od mala se pohybuji v horách, až jsem nakonec již před dlouhými lety zakotvila v Jeseníkách. Jeseníky mi mnoho daly. Daly mi pohodu a radost ze života a pomohly mi v opravdu těžkých životních situacích. Nakonec mě inspirovaly ke svobodnému životu.

Pochopila jsem, že díky horám jsem tam, kde jsem a mám energii žít svůj život opravdu naplno. Věřím, že totéž čeká i vás, když se necháte inspirovat a pustíte se se mnou do objevování jesenických dobrodružství. 

A co o e-booku říkají nadšení čtenáři?

Ivo, děkuji za Váš e-book. Přečetla jsem ho jedním dechem. V Jeseníkách jsem nikdy nebyla, ale po přečtení e-booku jsem měla nutkavý pocit sbalit a vyrazit, tak moc se mi líbil. Přeji Vám hodně zdraví, úspěchů a kdoví, možná se tam jednou potkáme. Michaela Holinská

Michaela HolinskáJidřichův Hradec

Tento e-book jsem si stáhla hlavně ze zvědavosti, jaké neznámé trasy se v Jeseníkách dají najít, protože moje maminka zbožňuje horskou turistiku a chtěla bych ji překvapit originálním dárkem. Myslím, že po přečtení e-booku se nejednomu z nás zachce zajet do Jeseníků a pokochat se těmi nádhernými výhledy a pohledy na krajinu. Naprosto mě nadchnul bonus – ukázka z placeného e-booku – kde jsou právě ty neznámé trasy popsané a už se moc těším, až bude ke stažení celý!

Eva SuchánkováPraha

Ahoj Ivo, tvůj e-book se mi moc líbí. Nadchla jsi mě a nejradši bych se hned teď sbalila a do Jeseníků vyrazila:) Každopádně přidávám Jeseníky na seznam míst, kam se chci podívat a líbí se mi, že člověku nabízíš informace o místech, které nejsou tak známé a narvané turisty. Já sama hodně cestuji a vždycky hledám něco víc, chci vidět něco, kam třeba místní nejraději chodí a co nenajdeš v průvodcích. Na to ale potřebuje člověk hodně času nebo velkou náhodu, aby objevil to skryté. A ty tímhle e-bookem nabízíš průvodce místy, která by člověk jinak dlouho hledal a díky tobě je může objevit i při krátké návštěvě.

Linda KarpasováPraha

Váš e-book o Jeseníkách jsem si přečetla se zájmem. Miluju cestování, ale bez turistů, a vždy si vyhledávám místa, kam zájezdové autobusy nejezdí. Ráda si přečtu průvodce po neznámých, ale okouzlujících místech Jeseníků, kde se člověk dostane do klidu.

Lenka de Graafoválenkadegraaf.eu, Vancouver, Kanada

Tento e-book doporučuji všem lidem, kteří mají rádi hory a přitom touží vyhledat a pak objevovat ještě nepoznané oblasti naší republiky. E-book dá první vhled do krásné krajiny Jeseníků. Navíc je psán tak, že člověk získá chuť se do hor hned vydat... a začít zkoumat ta tajemná místa, co se tu mohou skrývat. Těším se na další pokračování tohoto pěkného projektu. Děkuji.

Vlaďka Botlíkovávladanabotlikova.cz, Praha

Dobrý večer, hodiny právě ukazují 23.23 a já dočetla Vaši skvělou knihu. Je krásná moc děkujeme. Do Jeseníku jel poprvé manžel co by lázeńský host v roce 2002. Od té doby se tam vracíme každý rok jako vlaštovky - turisté. Odjíždíme zítra dopoledne a už se moc těšíme.

Lenka a Jirka z Děčína
Jeseniky hory

Tajemství už čeká 🙂

Začněte Jeseníky objevovat tady >>>