E-book si již přečetlo 0 nadšených čtenářů 🙂
Jeseniky hory

Neznáte Jeseníky? Poznejte je. Znáte je? Objevte je očima domorodce

Stáhněte si e-book a zjistěte, jaká dobrodružství můžete zažít na svých toulkách Jeseníky, co je tím hlavním důvodem, proč si Jeseníky zamilujete i vy a co mohou tyto hory přinést vám osobně.

Víte:

  • Kde vám bude dobře, když se cítíte všelijak a zvažujete, kde si odpočinout?
  • Kam zamíříte, když chcete někam do přírody, kde vám bude krásně?
  • Kde vám bude skvěle, když chcete do života pohyb a taky kus dobrodružství?
  • Kam vyrazíte, když chcete poznat nové věci a zase zažít něco nového?

Tak o tom, kde tohle všechno můžete najít, o tom je právě tento e-book zdarma.

Tento e-book vám neřekne JAK a CO všechno máte udělat, ale PROČ se máte vydat do  Jeseníků i vy.

Co o e-booku říkají nadšení čtenáři


Ivo, děkuji za Váš e-book. Přečetla jsem ho jedním dechem. V Jeseníkách jsem nikdy nebyla, ale po přečtení e-booku jsem měla nutkavý pocit sbalit a vyrazit, tak moc se mi líbil. Přeji Vám hodně zdraví, úspěchů a kdoví, možná se tam jednou potkáme. Michaela Holinská

Michaela HolinskáJidřichův Hradec

Tento e-book jsem si stáhla hlavně ze zvědavosti, jaké neznámé trasy se v Jeseníkách dají najít, protože moje maminka zbožňuje horskou turistiku a chtěla bych ji překvapit originálním dárkem. Myslím, že po přečtení e-booku se nejednomu z nás zachce zajet do Jeseníků a pokochat se těmi nádhernými výhledy a pohledy na krajinu. Naprosto mě nadchnul bonus – ukázka z placeného e-booku – kde jsou právě ty neznámé trasy popsané a už se moc těším, až bude ke stažení celý!

Eva SuchánkováPraha

Ahoj Ivo, tvůj e-book se mi moc líbí. Nadchla jsi mě a nejradši bych se hned teď sbalila a do Jeseníků vyrazila:) Každopádně přidávám Jeseníky na seznam míst, kam se chci podívat a líbí se mi, že člověku nabízíš informace o místech, které nejsou tak známé a narvané turisty. Já sama hodně cestuji a vždycky hledám něco víc, chci vidět něco, kam třeba místní nejraději chodí a co nenajdeš v průvodcích. Na to ale potřebuje člověk hodně času nebo velkou náhodu, aby objevil to skryté. A ty tímhle e-bookem nabízíš průvodce místy, která by člověk jinak dlouho hledal a díky tobě je může objevit i při krátké návštěvě.

Linda KarpasováPraha

Váš e-book o Jeseníkách jsem si přečetla se zájmem. Miluju cestování, ale bez turistů, a vždy si vyhledávám místa, kam zájezdové autobusy nejezdí. Ráda si přečtu průvodce po neznámých, ale okouzlujících místech Jeseníků, kde se člověk dostane do klidu.

Lenka de Graafoválenkadegraaf.eu, Vancouver, Kanada

Tento e-book doporučuji všem lidem, kteří mají rádi hory a přitom touží vyhledat a pak objevovat ještě nepoznané oblasti naší republiky. E-book dá první vhled do krásné krajiny Jeseníků. Navíc je psán tak, že člověk získá chuť se do hor hned vydat... a začít zkoumat ta tajemná místa, co se tu mohou skrývat. Těším se na další pokračování tohoto pěkného projektu. Děkuji.

Vlaďka Botlíkováhttp://vladanabotlikova.cz/

Dobrý večer, hodiny právě ukazují 23.23 a já dočetla Vaši skvělou knihu. Je krásná moc děkujeme. Do Jeseníku jel poprvé manžel co by lázeńský host v roce 2002. Od té doby se tam vracíme každý rok jako vlaštovky - turisté. Odjíždíme zítra dopoledne a už se moc těšíme.

Lenka a Jirka z Děčína

Jeseniky hory

Chcete začít poznávat Jeseníky? Jejich tajemství čekají na objevení