Budete novým objevitelem Jeseníků?

5 tajemství Jeseníků

Neznáte Jeseníky? Poznejte je.
Znáte je? Poznejte je jinak

Zadejte níže svůj e-mail a dostanete občasnou dávku inspirace a jako DÁREK e-book 5 tajemství Jeseníků, které ještě neznáte.

Vaše osobní údaje (e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů. 

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů, které se budou týkat souvisejících témat. 

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Přidejte se k nadšeným čtenářům a doporučte e-book také svým přátelům na facebooku

Ivana Metelková

Proč vám dávám e-book jako dárek?

Od mala se pohybuji v horách, až jsem nakonec již před dlouhými lety zakotvila v Jeseníkách. 

Jeseníky mi mnoho daly. Daly mi pohodu a radost ze života a pomohly mi v opravdu těžkých životních situacích. Nakonec mě inspirovaly ke svobodnému životu.

Pochopila jsem, že díky horám jsem tam, kde jsem a mám energii žít svůj život opravdu naplno. Věřím, že totéž čeká i vás, když se necháte inspirovat a pustíte se se mnou do objevování jesenických dobrodružství. 

— S láskou Ivana, jesenický domorodec a autorka e-booku

A co o e-booku říkají nadšení čtenáři?

Ivo, děkuji za Váš e-book. Přečetla jsem ho jedním dechem. V Jeseníkách jsem nikdy nebyla, ale po přečtení e-booku jsem měla nutkavý pocit sbalit a vyrazit, tak moc se mi líbil. Přeji Vám hodně zdraví, úspěchů a kdoví, možná se tam jednou potkáme.
Michaela Holínská
Jindřichův Hradec
Tento e-book jsem si stáhla hlavně ze zvědavosti, jaké neznámé trasy se v Jeseníkách dají najít, protože moje maminka zbožňuje horskou turistiku a chtěla bych ji překvapit originálním dárkem. Myslím, že po přečtení e-booku se nejednomu z nás zachce zajet do Jeseníků a pokochat se těmi nádhernými výhledy a pohledy na krajinu. Naprosto mě nadchnul bonus – ukázka z placeného e-booku – kde jsou právě ty neznámé trasy popsané a už se moc těším, až bude ke stažení celý!
Eva Suchánková
Praha
Ahoj Ivo, tvůj e-book se mi moc líbí. Nadchla jsi mě a nejradši bych se hned teď sbalila a do Jeseníků vyrazila:) Každopádně přidávám Jeseníky na seznam míst, kam se chci podívat a líbí se mi, že člověku nabízíš informace o místech, které nejsou tak známé a narvané turisty. Já sama hodně cestuji a vždycky hledám něco víc, chci vidět něco, kam třeba místní nejraději chodí a co nenajdeš v průvodcích. Na to ale potřebuje člověk hodně času nebo velkou náhodu, aby objevil to skryté. A ty tímhle e-bookem nabízíš průvodce místy, která by člověk jinak dlouho hledal a díky tobě je může objevit i při krátké návštěvě.
Lidna Karpasová
Praha
Tento e-book doporučuji všem lidem, kteří mají rádi hory a přitom touží vyhledat a pak objevovat ještě nepoznané oblasti naší republiky. E-book dá první vhled do krásné krajiny Jeseníků. Navíc je psán tak, že člověk získá chuť se do hor hned vydat... a začít zkoumat ta tajemná místa, co se tu mohou skrývat. Těším se na další pokračování tohoto pěkného projektu. Děkuji.
Vlaďka Botlíková, vladanabotlikova.cz
Praha
Váš e-book o Jeseníkách jsem si přečetla se zájmem. Miluju cestování, ale bez turistů, a vždy si vyhledávám místa, kam zájezdové autobusy nejezdí. Ráda si přečtu průvodce po neznámých, ale okouzlujících místech Jeseníků, kde se člověk dostane do klidu.
Lenka de Graaf, lenkadegraaf.eu,
Vancouver, Kanada
Dobrý večer, hodiny právě ukazují 23.23 a já dočetla Vaši skvělou knihu. Je krásná moc děkujeme. Do Jeseníku jel poprvé manžel co by lázeńský host v roce 2002. Od té doby se tam vracíme každý rok jako vlaštovky - turisté. Odjíždíme zítra dopoledne a už se moc těšíme.
Lenka a Jirka
Děčín
5 tajemství Jeseníků

5 tajemství už na vás čeká 🙂

); ga('set', 'forceSSL', true); ga('send', 'pageview');